Miroslav Lipavský - ELMICOM

www stránky, ozvučování, výpočetní technika

Slide 1

Přihlášení

Internet, android

Ozvučování, zábava

Počítače, média

Přidejte se k nám !

Twitter Youtube Hry pro děti na GooglePlay Vzdělávací hry pro děti  na platformě Android
Hp partner ELMICOM

Přemýšlíte o internetovém obchodu a nevíte jak začít s internetovým obchodováním ? Nemáte zkušenosti, sílu, kapacitu na provozování eshopu ? Dodejte zboží, my dodáme eshop.

Zajistíme Vám nejen vytvoření a správu internetového obchodu, ale nabízíme i administrativní podporu, balení zboží a expedici.
Naši pracovníci Vaše zásilky zabalí a odešlou sběrnou službou nebo dopraví přímo k zákazníkovi. Můžeme pro Vás zajistit veškerou administrativu obchodu i skladovou agendu. Vy se staráte o výrobu, my kompletně zajišťujeme Váš eshop.

K tomuto modelu spolupráce eshopu jsme dospěli po několika zkušenostech se zákazníky, kterým jsme dodávali řešení eshopu a kteří si celý obchod provozují sami. Spolupráce občas vázne na straně výrobce, který nemá kapacitu eshop vlastními silami provozovat, udržovat, zajišťovat expedici apod. Proto nabízíme toto řešení, kde celou agendu převezmeme od objednávky až po expedici za Vás. Můžeme tak přímo ovlivňovat úspěšnost obchodu. Máme kapacitu na přípravu zboží, vyřizování objednávek, komunikaci se zákazníky.

Doporučujeme a dodáváme

internetové stránkyinternetový obchod, internetové aplikace na zakázku, internetová reklamareklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace ke stažení, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, free android games for kids download, edutab.cz - free android educational apps for kids, educational android games review, skákací hrady Litomyšl, akce-pro-deti.cz, půjčovna svatební potahy na židle, pronájem svatební potahy na židle, rautové sukně, půjčovna ubrusy, Speedy cars, macchinine, giochi, Android gioco gratis, gioco per bambini, Free android games for kids, Best android games for kids


Půjčovna svatební potahy - Svatební půjčovna a eshop - Půjčovna párty stany - Skákací hrady Litomyšl - Akce pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - Placky, samolepky