Miroslav Lipavský - ELMICOM

www stránky, ozvučování, výpočetní technika

Slide 1

Přihlášení

Internet, android

Ozvučování, zábava

Počítače, média

Přidejte se k nám !

Twitter Youtube Hry pro děti na GooglePlay Vzdělávací hry pro děti  na platformě Android
Hp partner ELMICOM

Ještě vlastníte starý počítač s Windows XP ? Podpora Windows XP již dávno skončila a vy potřebujete legálně upgradovat na novější systémy a nechce se Vám investovat do nového počítače, protože počítač moc nevyužíváte ?
Nechce se Vám ani kupovat drahá licence do starého počítače, který každou chvíli doslouží ? Chcete levně zlegalizovat svůj operační systém ? Máme levné řešení náhradu za Windows XP.

Dodáme Vám značkové repasované počítače s legálním systémem Windows 7. Záruka 1-2 roky dle Vašeho výběru.

Cena samotné licence Windows se pohybuje kolem 2500,- Kč. Již od 3500,- Kč Vám dodáme celý repasovaný počítač včetně legálního operačního systému s garancí. Tedy po odečtení ceny licence získáte počítač za pouhých 1000,- Kč s dvojnásobným výkonem než Váš starý stroj. Takto si výhodně můžete pořídit počítače pro děti, do domácnosti i do kanceláře. Vhodný také do různých spolků a organizací, kde se s počítačem pracuje pouze občas.

Jedná se o značkovou výpočetní techniku z bankovního sektoru (DELL, Hewett Packard Fujitsu Siemens, atd), nikoliv o zdevastované počítače z bazarů. Banky a větší korporace obměňuji v pravidelných intervalech výpočetní techniku (počítače, monitory, tiskárny, komponenty). Tyto počítače servisní firmy vymění po uplynutí daného intervalu za nové a pošle k repasi, vyčistí obvody, zkontroluje. Počítače dále dostanou speciální licenci na nové Windows, tzv zvýhodněnou "refurbish licencí". Tyto korporace nakupují pouze značkové komponenty, proto se tyto repasované počítače dožívají častokrát většího věku, než různé akční sestavy nakupované do domácností. K počítači je standardní záruka jeden rok na hardware, za několik stokorun máte možnost dokoupit si licenci na dva roky. Nabídka se průběžně mění, tedy dodáváme sestavy dle aktuální skladové dostupnosti a samozřejmě požadavků.

Hlavní výhody repasované techniky:
  • velmi nízké pořízovací náklady
  • ideální jako legální náhrada za starší počítač s Windows XP
  • garance až 2 roky jako u nového počítače
  • značkové provedení (DELL, HP, Fujitsu Siemens), pěkný design
  • převedeme data z Vašeho starého počítače
  • pomůžeme Vám prodat starý počítač (celý či na díly)

Natočili jme pro Vás několik ilustračních videozáznamů námi dodávaných počítačů.

Doporučujeme a dodáváme

internetové stránkyinternetový obchod, internetové aplikace na zakázku, internetová reklamareklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace ke stažení, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, free android games for kids download, edutab.cz - free android educational apps for kids, educational android games review, skákací hrady Litomyšl, akce-pro-deti.cz, půjčovna svatební potahy na židle, pronájem svatební potahy na židle, rautové sukně, půjčovna ubrusy, Speedy cars, macchinine, giochi, Android gioco gratis, gioco per bambini, Free android games for kids, Best android games for kids


Půjčovna svatební potahy - Svatební půjčovna a eshop - Půjčovna párty stany - Skákací hrady Litomyšl - Akce pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - Placky, samolepky