Android hry zdarma, android aplikace
Foto pexeso pro děti je klasická stolní hra, která pomáhá rozvíjet paměťové schopnosti dětí a dospělých. Hraním této hry si procvičíte pamět a schopnost rozpoznávaní. Hra obsahuje fotky domácích zvířat, rostlin a věcí, jako jsou kůň, pes, koza, dětské kolo.

Foto pexeso je hra pro všechny, předškoláky, školáky, mládež i dosplělé. Obsahuje jednoduché a intuitivní rozhraní, které je snadno ovladatelné.

Toto foto pexeso vás a vaše děti zabaví v čekárně, autě, restauraci nebo kdekoliv.

FOTO PEXESO VÁM NABÍZÍ:
- 3 různé obtížnosti: 4x4 snadná, 6x4 střední, 6x6 náročná
- Hru pro 1, 2 , 3 a 4 hráče
- 3 sady karet: Domácí zvířata, Věci a Anglická slovíčka
- Počítání výsledků (počet dvojic a pokusů)
- Zobrazení fotek v celé obrazovce (vhodné pro mobily)
- Rozvoj rozpoznávání, koncentrace a motorické schopnosti
- Vizuální trénink paměti
- Obsahuje fotografie zvířat, květin, hraček, věcí a kreslených obrázků
- Využití vlastních fotek ke hraní (platená funkce)

JAK HRÁT FOTO PEXESO:
Hlavní menu
Zde si můžete vybrat sadu karet, obtížnost (počet karet) a počet hráčů. Po stisku Play se dostanete do herního pole
Herní pole
Zpočátku uvidíte všechny karty lícem dolů. Klepněte na jednu z karet a zapamatujte si obrázek. S dalším klepnutím se snažte najít a otočit kartu se stejným obrázkem jako předchozí. V případě, že obrázky na obou kartách budou stejná, zůstanou otočeny a můžete pokračovat s dalším párem. Jinak se obě karty otočí zpět a budete mít další pokus. Pokuste se najít všechny páry tak rychle, jak je to možné.

Stahujte pexeso zdarma z GooglePlay zdarma.

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.