Android hry zdarma, android aplikace
PLAY verze skládání „tvarů“ vychází ze skutečných předmětů, které dítě obklopují a které vnímá jako celek. Rozpoznávání výchozího a cílového tvaru podporuje analýzu a syntézu, které mají vliv na úspěšnost dětí v předškolních dovednostech. Schopnost rozlišovat tvary, jejich části, určit příslušné místo v celku podporují u dětí řešení logických situací.
PLAY verze nabízí postupně zvyšující se náročnost, ale zároveň individuální postup díky logickému menu, které si děti samy ovládají. Získávají tak zkušenost se skládáním, hraním a orientací ve hře.
V naší hře se objevují skutečné předměty a jejich části. Děti hledají, který např. tvar patří k příslušnému předmětu, co se z čeho skládá, patří k sobě a v jakém pořadí. Získávají představu o celku. Na pracovní ploše posouvají objekty na určitá místa, kam patří. Jejich správná volba je vždy potvrzena.
Všechny situace, kterými děti prochází, podporují pozornost, soustředěnost, představivost a obohacují děti o významné zkušenosti. Hra obsahuje: puzzle, puzzle nádobí, zvířata, auta, balon, želvu, autobus, nákladní vůz, letadlo, lodě, vlak, květiny, domy a další.

Stahujte skládání tvarů z GooglePlay zdarma.

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.