Pronájem techniky
Dodáváme EdutabTV interaktivní televize pro školy, školky a prezentační účely. Interaktivní dotykové televize Mobilní zařízení umožňující ovládání zařízení dotykem. Velmi vhodné pro vzdělávací i firemní účely. Kompletní specifikaci zařízení najdete na stránkách http://www.edutabtv.cz

Zajišťujeme pronájem výpočetní a kancelářské techniky. Pronájem videoprojektoru, počítače, interaktivní dotykové televize, ozvučovací sestavy..
Pronájem notebook LitomyšlPronájem projektor Litomyšl Pronájem projekční techniky LitomyšlPlátno k projektoru

Vyrábíme samolepky. Výroba samolepek na zakázku, výroba typizovaných samolepek. Nálepky, cedule, samolepky na auto, dekorační samolepky, samolepky pro děti a další na samolepící fólie či papír pro venkovní a vnitřní použití. Vyřezáváme nápisy, texty, obrázky na základě vašich požadavků. Zašlete nám Vaše podklady.

Výroba reklamních cedulí. vyřežeme Vám nálepky pro vaše reklamní cedule.
Samolepky na auta. Vyřežeme samolepky na Vaše autaVyrábíme samolepky. Výroba samolepek na zakázku, výroba typizovaných samolepek. Nálepky, cedule, samolepky na auto, dekorační samolepky, samolepky pro děti a další na samolepící fólie či papír pro venkovní a vnitřní použití. Vyřezáváme nápisy, texty, obrázky na základě vašich požadavků. Zašlete nám Vaše podklady.

Výroba reklamních cedulí. vyřežeme Vám nálepky pro vaše reklamní cedule.
Samolepky na auta. Vyřežeme samolepky na Vaše auta, Litomyšl, Dolní Újezd, okres Svitavy.Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.