Žaba pro děti i dospělé

Email
Žaba pro děti i dospělé
Popis Žaba pro děti i dospělé. Volnočasová hrad, žába chytá hmyz. Chytej hmyz, motýly, mouchy, komáry a luční koníky. Chytej je na louce, u rybníka, v trávě nebo v lese. Ale pozor si dej, na střevlíky a vosy. Jednoduchá hra Žába je ideální pro trávení času na cestách, v čekárnách nebo v obchodech. Hra je určena všem, dětem i dospělým. Vše je zdarma. Cílem hry Žába je nachytat požadované množství hmyzu v pěti herních prostředích. Hmyz a prostředí jsou ztvárněny realisticky tak, jak je možné je vidět v přírodě.

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zabaedutab

Co hra nabízí:
• zábavu na cestách vlakem, autem, busem nebo metrem
• zábavu při čekání v obchodech, v čekárnách nebo na úřadech
• skutečné ztvárnění hmyzu a prostředí
• 5 herních úrovní
• zvyšující se obtížnost
• odkaz na další hry Edutab.cz


Co hra rozvíjí
• postřeh
• schopnost rozlišit hmyz
• dovednost ovládání tabletu tahem prstu


Hra obsahuje: zvířata, žábu, motýla, hmyz, mouchy, komáry, střevlíka, vosu. Reálná prostředí: rybník, les, houby, louka, květiny

Interaktivní dotykové televize

Interaktivní mobilní dotyková televize do škol, školek a firem pro prezentační účely. Dotykové ovládání v prostředí Windows i Android souběžně (možnost přepínání). Vysoký jas, nastavitelná výška. kompatibilní s běžnými periferiemi (USB, Wifi, DVD, tiskárny, síť).

Široká databanka alikací

Rozsáhlý nápadník aplikací a využití pro konkrétní účely, vzdělávací i prezentační. K dispozici je několik rozšiřujících softwarových balíčků plus možnost individuální konfigurace a vybavení.

Školení, servis, podpora

Nabízíme vstupní i pokračovací školení, záruční, pozáruční i preventivní servis a technickou podporu.
Nahoru
Software pro školy a školky. Android aplikace pro děti zdarma, Windows aplikace pro děti zdarma, výukové programy zdarma, pprogram pro předškolní školní vzdělávání, nápadník aktivit pro školky a školy. EdutabTV interaktivní dotyková televize pro školy, školky, firmy. Náhrada za interaktivní tabuli. Mobil provedení, kompletní sestava s mikropočítačem, možnost připojení k síti, Wifi, využití USB. Uživatel si při práci nestíní, Nízké pořizovací i provozní náklady. Široká databanka aplikací. Výroba, servis, vstupní i pokračovací školení .Vybavení do škol a školek. Výpočetní technika pro školy a školky, software do škol, programy do škol, vzdělávací programy do škol, dotace do škol, dotykový rám, audiovizuální technika, výpočetní technika pro školy a školky. windows, windows10, android, předškolní vzdělávání, základní škola, střední škola, školní pomůcky