Miroslav Lipavský - ELMICOM

www stránky, ozvučování, výpočetní technika

Slide 1

Přihlášení

Internet, android

Ozvučování, zábava

Počítače, média

Přidejte se k nám !

Twitter Youtube Hry pro děti na GooglePlay Vzdělávací hry pro děti  na platformě Android
Hp partner ELMICOM

Úvod Ozvučování Videoprojekce, přenosy

VideoprojekceVideoprojekce pro využití jak v komerčním, tak zábavním sektoru. Videoprojektor najde využití na Vašich schůzích, výstavách, školeních, setkáních, oslavách, projekcích sportovních přenosů. Projekce fotografií na oslavách, plesech, výročích. Nabízíme také systém pro projekci z více zdrojů, kdy můžete využívat PC, DVD, kameru a další přístroje zároveň. Systém může být propojen na ozvučení do více místností. Vyrobíme Vám prezentace a filmy v různých formátech pro veletrhy, výstavy, prezentace.

Zajistíme výrobu Powerpoint a DVD prezentací, projekčních smyček, instruktážních filmů, video disků. Zpracujeme veškeré materiály pro videoprojekci, sestříháme videozáznamy, upravíme fotografie, naskenujeme zápisky, upravíme zvukové záznamy.

  • videoprojekce - prezentace, videa, fotografie, TV přenosy, sportovní utkání
  • živý přenos z kamery na plátno (předváděcí akce, veletrhy, přehlídky,..)
  • PowerPoint prezentace, slideshow prezentace
  • plošné ozvučení, ozvučení více místností zároveň
  • TIP na akci:  projekce sportovního zápasu, po skončení diskotéka


Projekce z kamery, prezentace na výstavách, prezentační projekce

zivy-prenos-z-kamery-na-platno


Samostatná vizualizace nebo jako doplněk našich akcí. Vizuální efekty jako doprovod k hudbě na diskotéce, nebo vizualizace koncertu kapely. Možnost kombinování s živým přenosem z kamery na plátno. Možnost vytváření videosekvencí a efektů z Vašich podkladů na zakázku. Živá videoprojekce s prolínám obrazců.

vizualizace1 vizualizace2

 


Některé záznamy najdete na facebook stránce:


Kontaktní formulář

Doporučujeme a dodáváme

internetové stránkyinternetový obchod, internetové aplikace na zakázku, internetová reklamareklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace ke stažení, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, free android games for kids download, edutab.cz - free android educational apps for kids, educational android games review, skákací hrady Litomyšl, akce-pro-deti.cz, půjčovna svatební potahy na židle, pronájem svatební potahy na židle, rautové sukně, půjčovna ubrusy, Speedy cars, macchinine, giochi, Android gioco gratis, gioco per bambini, Free android games for kids, Best android games for kids


Půjčovna svatební potahy - Svatební půjčovna a eshop - Půjčovna párty stany - Skákací hrady Litomyšl - Akce pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - Placky, samolepky