Internetové prezentace
weby-nahledyDodáváme komplexní řešení internetových prezentací.  Současně zajišťujeme služby podporující prodej, propagaci, reklamu na internetu, internetové kampaně. Analyzujeme statistiky přístupů,  využití, efektivitu prezentace a celý proces zpětně konzultujeme se zákazníkem. Všechny tyto služby umíme provázat v jeden celek, následně přizpůsobit, optimalizovat a zacílit na koncového zákazníka. Vy tak nejen ušetříte náklady, ale také zvýšíte svoje zisky.   Naše portfolio obsahuje jak privátní prezentace, tak firemní prezentace a internetové stránky. Nabídnout můžeme celou řadu rozšiřujících aplikací - internetový obchod, elektronický katalog, rezervační systémyfotogalerie, nabídkové, kalkulační systémy a další aplikace budované na zakázku.

Návrh, realizace, servis

Zajistíme grafické návrhy. Provedeme výrobu i úpravy stávající prezentace. Naprogramujeme redakční systém a pokročilé administrační technologie pro jednoduchou správu obsahu zákazníkem. Přidáme nové prvky a funkce. Propojíme prezentaci s reklamními a statistickými systémy.

Aktualizace - údržba servis, školení

Zajistíme pravidelné aktualizace systému a obsahu prezentace. Zajistíme Vám fotografické a videoslužby, výrobu propagačních materiálů. Proškolíme Vás, jak si můžete velmi  jednoduše a rychle kdykoliv přidávat  data  na stránky. Poskytujeme online a telefonickou podporu.

Propagace, zviditelnění na internetu

Zajistíme zviditelnění firmy v internetových vyhledávačích. Dodáváme ekonomicky dostupné a efektivní nízkonákladové internetové reklamní kampaně a podporu prodeje na internetu. Optimalizujeme stránky pro větší návštěvnost a větší prodej. Vytvoříme propagační videa, reklamní videa na youtube.

Statistiky, analýzy, zpětná vazba

Zpracujeme statistiky přístupů na Vaše stránky, vysledujeme pozice ve vyhledávačích a zpětně přizpůsobíme prezentaci k lepším výsledkům a požadavkům návštěvníků stránek.

Výhody, přínosy pro Vás

Nemusíte se o nic starat, pomůžeme Vám se zviditelněním a zvýšením prodeje na internetu. Snížíme výdaje spojené s prezentací. Přizpůsobíme Vaši prezentaci reálnému zájmu zákazníků. Zajistíme efektivní a ekonomicky dostupnou propagaci ve vyhledávačích a reklamních systémech. Sledujeme dění kolem Vaší firmy. Jednotlivé kroky a výsledky s Vámi zkonzultujeme. Statistiky a přehledy získáváte formou zprávy v měsíčních intervalech.
Nízké pořizovací náklady. My známe internetový trh, dokážeme zhodnotit a prokonzultovat s Vámi zvolené technologie. Orientujeme se v překotné nabídce reklamních služeb a dokážeme vybrat ty správné produkty.

Kontaktujte nás. Obratem Vám zpracujeme individuální nezávaznou nabídku řešení.

 

 

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.