Internetový marketing

Potřebujete-li zvýšit prodej přes internet, vypracovat internetovou kampaň Vašemu produktu, oslovit Vaše potenciální zákazníky, zanalyzovat a zvýšit využití Vaší internetové prezentace, umíme Vám pomoci. Zvýšíme úspěšnost Vaší stávající internetové prezentace nebo vytvoříme prezentaci novou. Dodáváme řešení, která Vám pomohou získat nové zákazníky a cíleně oslovit cílovou skupinu s minimálními investicemi. Dnes již nestačí www stránky pouze vytvořit, ale je nutné komplexně se věnovat jejich propagaci, optimalizaci a tím zvýšit svůj zisk. Konzultace zdarma !!! 

Zajistíme pro Vás:

  • internetové analýzy, průzkumy a zpracování postupů ke zvýšení prodeje
  • obsahovou o technickou ptimalizaci webových stránek, přizpůsobení reálnému zájmu zákazníků
  • internetovou reklamu s přesným sledováním výkonu a návratnosti
  • přesný přehled  o nákladech a výnosech (cena za získání zákazníka,...)
  • postupné investování s minimálními vstupními investicemi
  • oslovení cílové skupiny zákazníků s reálným zájem o Vaše produkty
  • zobrazování reklamy ZDARMA, platíte pouze za zákazníky přivedené na Vaše stránky
  • cílení na konkrétní region, oblast, kraj, stát
  • porovnáme Vás s konkurencí a zajistíme Váš náskok ve vyhledávačích
  • garance úspěšnosti - výsledky jsou téměř okamžitě viditelné a porovnatelné

Bannerová reklama

Zajistíme Vám reklamu formou bannerů, neboli zobrazování reklamních proužků s odkazy na internetových stránkách. Zajistíme grafické a technické zpracování reklamních bannerů různých formátů a rozměrů.

Reklama ve vyhledávačích, vylepšení pozic ve vyhledávačích

Připravíme a zrealizujeme reklamu v internetových vyhledávačích. Ať již se jedná přímo o textovou reklamu ve vyhledávačích, nebo upřednostnění pozic ve vyhledávačích.  Tak aby Vás více zákazníků na internetu  našlo.

Optimalizace, SEO úpravy

Přizpůsobení stránek tak, aby lépe vyhovovaly a dosahovaly lepších výsledků v internetových vyhledávačích. Obsahová optimalizace, optimalizace popisků a textů. Technické úpravy pro větší návštěvnost Vašich stránek a získávání nových zákazníků. Někdy stačí opravdu drobné úpravy a výsledek je okamžitě vidět.

Reklama zdarma, levná reklama

Dokážeme Vám zpracovat i návrh reklamy, která je zdarma. Jedná se o využití různých výměnných systémů odkazů. Tento systém reklamy zdarma není rozhodně tak efektivní jako placené služby, ale s jeho pomocí také dokážete zvýšit návštěvnost  a úspěšnost prezentace.

Internetová reklama - poradenství

Můžeme Vám být prospěšní i v případě, že potřebujete pouze vysvětlit pojmy a prokonzultovat nabídky. Nabízíme Vám individuální konzultaci a naprosto otevřeně Vám vysvětlíme pozitiva i negativa jednotlivých reklamních systémů. Na konkrétních příkladech a po analýze činnosti Vaší firmy uvidíte co je pro Vás vhodné a co ne.

Individuální řešení

Každá firma má individuální okruh cílových zákazníků, proto nelze předem nabídnout univerzální řešení. Základní individuální návrh  internetové reklamy právě pro Vaši firmu Vám rádi zpracujeme na základě vyplnění dotazníku. Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme návrh řešení.

Internetová reklama nabízí daleko širší možnosti než reklama klasická. Umožňuje přesně sledovat náklady, počty návštěvníků stránek, zájmy (co hledají), jaké zboží vyhledávají, odkud přicházejí. Na základě těchto a dalších faktorů lze přesně reagovat a přizpůsobovat propagaci. Náklady na reklamu jsou minimální ve srovnání s klasickou propagací. Nastavuje se a řídí vždy individuálně každé firmě.

Zpracujeme pro Vás návrh a zajistíme reklamu na internetu, která osloví Vaše cílové zákazníky. Pomůžeme Vám vybrat si ten správný způsob propagace a přivedení zákazníků. Optimalizujeme a přizpůsobíme Vaše stránky tak, aby odpovídali zájmu Vašeho cílového zákazníka. Provedeme analýzy návštěvnosti a vyhodnocení efektivnosti Vašich stránek. Zjistíme kolik lidí Vaše stránky navštěvuje, odkud přicházejí, které vyhledávače Vám přivádějí nejvíce návštěvníků, porovnáme Vás s Vaší konkurencí. Neinvestujte zbytečně, nejprve s námi analyzujte situaci a krok po kroku můžeme společně úspěšně zavádět nové služby a postupy vedoucí ke zvýšení návštěvnosti a zisku.

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.