Hudba na svatbu, oslavy, výročí

 Hudba na svatbu, repertoár reprodukované hudby sestavený pro všechny generace. Dj na svatbu a svatební diskotéku včetně písniček pro děti. Akci je možné ozvláštnit zábavou pro svatebčany, karaoke a svatebními soutěžemi, bublinovou show. Přijedeme kam si budete přát. Vystoupení přizpůsobíme místu konání jak ve vnitřních, tak venkovních prostorách. Specializujeme se zejména na český a zahraniční rock a oldies disco (70. - 90. léta). To samozřejmě neznamená, že nemáme nejnovější disco, ovšem v omezené míře a výběru.

Chcete-li vyjít vsříc všem svatebčanům, netrváte-li pouze na klasickém pojetí svatby se svatební kapelou a hledáte další možnosti jak zpestřit svatbu, zajistit klasické melodie i diskotéku pro mládež, atrakce pro děti, pak máme pro Vás řešení.

Vedle svateb zajišťujeme rodinné oslavy, párty, setkání. V průběhu akce pro Vás můžeme také zajistit fotografování, natáčení videa v HD rozlišení. Následně pak výrobu a zpracování video disků i fotografií.

 Eshop se svatebními doplňky
(balonky, krabičky na cukroví, vývazky, dekorace, ..).Některé záznamy najdete na facebook stránce:

 • hudba na svatbu pro všechny generace, široký hudební repertoár i pro děti
 • atrakce - pronájem skákacího hradu, kulturní program
 • světelné efekty pro skvělou atmosféru + bublinová show
 • doporučujeme - oblíbené a zábavné svatební KARAOKE 
 • možnost fotografovat, natáčet DVD
 • svatební projekce


Proč s námi ?

 • široký repertoár, vykryjeme všechny generace a hudební styly (disco, rock, pop, folk, lidovky, ...)
 • kompromis mezi požadavky starší a mladší generace - zazpíváte si oblíbené písničky, pobavíte se a přitom si mladí i starší užijí zábavy na svatbu
 • nevznikají přestávky, hudba může stále hrát
 • zabereme méně místa než kapela
 • interaktivní zábava pro hosty - karaoke a dalších doplňky
 • nižší cena než za hudební skupinu
Hudba na svatbu Hudba na svatbu Hudba na svatbu
Hudba na svatbu Hudba na svatbu Hudba na svatbu
Hudba na svatbu Hudba na svatbu Hudba na svatbu

Video svatební DJ, svatební diskotéka, živá hudba na svatbu

 

 

Na místo konání svatby přijíždíme zásadně v dostatečném předstihu před příjezdem svatebčanů, aby vše bylo včas připraveno a nerušili jsme hosty dodatečnou instalací aparatury. Zajistíme i hudbu na specifická zajímavá místa konání svatby. Dokážeme například nazvučit i obřad ve volné  přírodě a jiné atypické svatební obřady. Živá hudba na svatbu sice nejsme, ale zato můžeme nabídnout neobvyklou zábavu a pojetí i pro děti.

Hudba na svatbu v Litomyšli a okolí, dj na svatbu

Můžete se s námi setkat nejen ve frekventovaným lokalitách v našem okolí, ale i daleko za hranicemi našeho regionu. Z nedávno realizovaných akcí vybíráme - Svatba Zámek Nové Hrady, svatba Dolní Újezd, svatba Litomyšl, svatba Chata Polanka, svatba Polička. Ze vzdálenějších míst: svatba Brno, svatba Potštejn, svatba Bystré, svatba Hamry, svatba Milovy a další zajímavá svatební místa. Produkci mohou doprovázet decentní světelné efekty  a videoprojekce pro zabavení (nejen) dětí (tančící medvěd, figurky,..). Také je k dispozici svatební projekce - svatební slideshow.


Soutěže na svatbu, svatební soutěže

Několik tipů jak si zpestřit svatbu klasickými svatebními soutěžemi.

- poznávání nevěsty podle nohou, poznávání ženicha podle nohou, nebo jiných částí těla
- nevěsta musí provléknout vejce ženichovi nohavicí
- tanec s balónky přivázanými k noze (úkolem je pošlapat balonky ostatních
- přáníčka nebo zasílání pohlednic, svatebčané píšou novomanželům přání a tam jim poté zašlou
- tombola, draží se různé vtipné věciMáte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.