Svatební potahy na židle
Plackování pro děti i dospělé je ideální na kulturní obce i firemní akce a dětské dny (obecní slavnosti, dětské dny, karnevaly, jarmarky, oslavy, festivaly, školní akce). Děti i dospělí si mohou vyrobit vlastní placku s motivem dle výběru nebo s logem firmy, či obecního úřadu.

Nabízíme jak výrobu placek, magnetů a reklamních předmětů, tak uspořádání dílničky (dětského koutku či workshopu) na Vaši akci. Vhodné na výstavy i akce tipu Dny otevřených dveří či dětské dny. Výhodou je zejména možnost propagace značky, loga či jiného motivu na placce. Provozujeme jako samostatný program, tak případně jako doplněk akcí. Ideální jako interaktivní program pro děti i dospělé.

Více informací najdete eventuelně na stránkách http://www.akce-pro-deti.cz

Plackování Litomyšl, Dolní Újezd Plackování Litomyšl, Dolní Újezd Plackování Litomyšl, Dolní Újezd

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.